Enertec TeknolojiHakkımızda.

Kurucularımız, gerek Teknik , gerekse İdari alanda, yaklaşık 25 yıllık tecrübelerini,  firmamız çatısı altında birleştirerek , hedeflerine kararlı adımlar ile devam etmektedir. Sosyal sorumluluk bilinci ile yola çıkan ve ; ödün vermediği kalite, güvenlik ve üst düzey müşteri memnuniyeti prensipleri ile bölgesinde aranan bir Asansör ve Yürüyen Merdiven Bakım ve Onarım firması olma özelliğinin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız, zaman içerisinde , yurt dışında hizmet verme amacı doğrultusunda Almanya’da montaj ve revizyon işlemleri gerçekleştirmeye başlamış ve sorunsuz teslim etmiştir. Hala , yeni projelerle Almanya’da faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Vizyonumuz

Enertec Teknoloji olarak; verdiği ve vereceği hizmet kalitesi ile içinde bulunduğu sektörde öncü ve ilklerin yaşandığı bir kuruluş olarak daima tercih edilen bir marka olmaya devam edecektir. İçinde barındırdığı bütün iş alanlarında kalite belgesini alarak kendi markasını oluşturup sadece Türkiye’ye değil tüm Dünya’ya hitap edebilir hale gelen bir firma olacaktır. Müşterilerine huzur veren, iş yapacağı kuruluşların kurumsal yapıya bürünüp güçlenmesini sağlayan, kuruluşların bütün kademelerindeki çalışanlarına eğitim desteği veren, kuruluşların değişime ayak uydurabilmesini sağlayan, yaşanan değişimleri yönetebilen başarılı insan kaynağının oluşmasını sağlayan, verimliliğin süreklilik kazanmasını ve giderek artmasını sağlayan bir firma olacaktır. Alanında rastgele çalışmalar yerine bilimsel ve kaliteli çalışmalar ile adından övgüyle söz ettiren ve söylenenleri hak eden, yaptığı organizasyonlarda etkinliğini arttıran ve güçlendiren, uzmanlaşan ve kendini yenileyen ekibi ile farklı bakış açıları oluşturabilen, tecrübelerini paylaşmaktan kaçınmayan bir firma olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak tercih edilen kararlı bir kuruluş olmak istiyoruz. Uzun vadeli olarak ayakta kalmayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kuruluşlarla çalışarak çağdaş bilgi ve teknolojisinin yardımıyla ilgilendiği bütün alanlarda gereksinimlere cevap verecek eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek istiyoruz. Etkili takım çalışması için ortak kültür, dil, hedef geliştirilmesini sağlayarak müşterinin ihtiyaç duyacağı kalifiye insan kaynağını yetiştirmek, eğitmek, geliştirmek ve bütün problemleri proje bazında üstlenerek çözüme kavuşturmak istiyoruz. Değişim ve gelişim sürecinde bilimsel ve tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan ve değişen rekabet şartlarına uyum sağlamak ve uyum sağlamayı kolaylaştırmak istiyoruz.

Kapsamlı servis ağı.

Friska Amanda

Youtuber
“Using Rise Personal Trainer I can join very easily, quickly and simply!”

Booby Timotius

Investor
“Using Rise Personal Trainer I can join very easily, quickly and simply!”

Stevev Matoa

Trader
“Using Rise Personal Trainer I can join very easily, quickly and simply!”